ימי כייף וטיולים

ימי גיבוש לחברות

הגיע הרגע ואתם מתחילים לארגן את יום הגיבוש לעובדים שלכם שכן, מדובר על אחת ההזדמנויות הטובות ביותר להפוך את הצוות למנצח ומאוחד, להעניק לעובדים החדשים את האפשרות להתחבר אל העובדים הוותיקים וכן גם להעניק להם מקום פתוח וחופשי לבטא את עצמם מחוץ אל סביבת העבודה שלהם. כמו כן, במהלך ימי הגיבוש עולה התחושה כי החברה מעוניינת להודות לעובדים על העשייה הרבה שהם תרמו לחברה שכן, מיותר לציין את היתרונות המתלווים לכך הכוללים בין היתר את תחושת יצירת האמון, תחושת הפרגון והמחויבות וכיוצא בכך.

זאת בעוד כי מגוון רחב של חברות וארגונים שמים דגש עם יום הגיבוש בחברה שלהם, מפאת העובדה כי הם אכן מבינים את היתרון הגדול הטמון בצוות עובדים מגובש ומנצח. על כן, במידה ואתם מעוניינים ליצור צוות שכזה ולא יודעים מאיפה להתחיל – אנחנו ממליצים לכם לשריין תאריך לטיול שטח לעובדים כבר מעכשיו, במיוחד אם אתם מעוניינים להפוך את חג הפסח של העובדים לבלתי נשכח.

יום גיבוש עם חברת ריידרס

אנחנו בחברת ריידרס מזמינים אתכם לחוויה עוצרת נשימה המתלווה אל כלי שטח ייחודיים בשם EZ" Raiders" שיהפכו את הטיול שלכם לבלתי נשכח. למעשה, אנחנו מארגנים טיולי בוטיק מיוחדים ברחבי צפון הארץ בהתאם לבחירתו האישית של הלקוח, בעוד כי עומדת בפניכם האפשרות לבצע את המסלול המיוחד שלנו, מסלול שמתחיל את דרכו בעמק השחר, עובר דרך שקדיות, מטאים ומגוון רחב של פינות טבע עוצרות נשימה, משם ממשיך לאטרקציות שונות כמו ארוחות שף בשטח וסדנאות עד לסיומו ברחצה בנהר הירדן. מיותר לציין כי גם אם תבחרו במסלול שלנו וגם אם תבחרו במסלול משלכם, הרי שתוכלו להנות יחד עם צוות העובדים שלכם מרכיבת שטח חוויתית במיוחד שתאפשר לכולם להתחבר אל הנופים השונים וכן גם אל חווית הנהיגה העוצמתית בשטח.

בשורה התחתונה – בין אם אתם מעוניינים במסלול הבוטיק שלנו כאטרקציה בפני עצמה ובין אם אתם מעוניינים לשלב את הנהיגה במספר תחנות ביניים בהתאם לבחירתכם – נדאג להציע עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר לשילוב בתוך יום הגיבוש במטרה למקסם את החוויה של עובדי החברה שלכם ולהקל עליכם במעמד הבחירה.

לחווית שטח מטורפת עם ריידרס

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

השאירו פרטים